Keep your pants on, lady*

(*Hoia oma püksid jalas, leedi)

Mul on üldiselt raske endale retuuse leida…
Oot, las ma sõnastan selle ümber – mul on raske leida retuuse, millega ma täielikult rahul olen. Mul on vist imelik keha kuju või olen ma ennenägematult väärakas või vedel, aga põhimõtteliselt 90 protsenti retuusidest, mida ma oma elus omanud olen, ei ela kükitamis, kummardamist või hüppamist üle. Reaalselt pool kannikat tuleb püksist välja kohe, kui ma julgen oma jalgu liigutada.

Kui ma võtan suurema numbri, siis on värvel nii lohakalt lai, et püksid vajuvad alla ja hargivahe tundub kilomeetrine. Kui võtan enda tavapärase suuruse, siis ei mahu mu tagumik isegi parima tahtmise jures sinna sisse ära. Või siis mahub, aga püsib seal ainult siis, kui ma end jumala eest ei liiguta.

Mul on kapis kuskil 12 paari trenniretuuse, neist ainult 3 paari on sellised, mis mul ilma sekkumiseta trenni algusest kuni lõpuni välja jalas püsivad. Ülejäänusid pean ma iga 2-5 minuti järel ülepoole tirima. Ja ma teengi seda, sest mis mul muud üle jääb.
Mariliis enne pesupäeva jooksmas on üpris kentsakas vaatepilt 😀 – samm, samm, samm, samm, kergitus, samm, samm, samm, samm. Ja see kergitus on lõpuks juba selline veidi agressiivne. Vihje – kaamlivarba-alert!

Eks mulle ole korduvalt soovitatud ju ka igasugu erinevaid retuuse, mis kohe kindlasti maha ei kuku, aga nende hinnad on jäänud sinna 60-80 euro kanti. Seda on minu jaoks natukene palju. Kui kusagil Outletis ongi läbi ime müügil mõned mõistliku hinnaga retuusid, siis on need valdav alt XS suurus või siis M suurus, mis mulle kummastki otsast selga ei mahu. Või on need nii koledad, et ma raha eest ka neid endale jalga ei ajaks.

Kui mulle aga kirjutas Peachy.ee esindaja ning pakkus testimiseks “instagrami-väärilisi” treeningpükse, siis olin ma ühest küljest väga elevil, teisest küljest aga ka natukene mures. Don’t get me wrong – mulle meeldib tasuta trenninänn. Retuuse kulub mul nigu muda. Mu tagumik ja alaselg ion üpiris intensiivsed higistajad, kuid kuna mul on aga meeletu kogus lapsi (loe: 2), loomi (uhke 4), mehi (1) ja täiskohaga töö, siis kipub see pesu pesemine veidi unarusse jääma. Retuusidest, ja tegelikult ka sportrinnahoidjatest, on seega alati puudus. Aga mis siis, kui need Peachy retuusid on jalas koledad? Äkki mulle ei meeldi/ei sobi? Äkki need kukuvad ka maha ja mul on tagumik peale esimest kosmonauti paljas? #helpme

Ma olen selles suhtes üpris aus blogija, et ma ei tahaks küll kirjutada millestki, mis mulle tegelikult väga ei meeldi. Saate aru küll …et nagu, “meh, käib kah”. Ma ei ole mingi suurem asi koostöö-mogul nagunii, aga ikkagi 🙂 Asi on põhimõttes #tunnebendtähtsalt

Igatahes. Kui pakk kohale jõudis, siis ma naljatledes ütlesin veel mehele, et loodame, et jalga ka mahuvad, ise vaikselt nutsin seespidiselt – äkki ei lähegi! E tee nalja – oht oli olemas.
Ma kannan üldiselt 40 suurust, mis ühel brändil on L ja teistel M, retuusid on mul aga valdavalt M-id. Kuna Peachy.ee lehel on kirjas, et need vastavad suurusele, siis olin julge ja otsustasin, et SUUR ehk LARGE ma ei ole ja oma reputatsiooni ja viimaste väärikuseriismete nimel pressin ma need emmid jalga kasvõi toore jõuga.

Etteruttavalt võin öelda, et seda ei olnud tarvis teha.

Kui ma esimesed püksid jalga sain, olin ma meeldivalt üllatunud. Need on pehmed, venivad, samas toetavad ja vormivad. How?!

LINK retuusidele

Nad tõmbavad kõhu kenasti sisse, samas vormivad ja tõstavad tagumikku, samal ajal on nad jalas väga mugavad ja pehmed. Ma tegin nendega kodus kohe ühe trenni ka ja ei pidanud pettuma. Ma ei pidanud neid kordagi kergitama!

IMG_8125 (1).JPG

Need järgmised isendid on aga taskutega ja teisest materjalist kui eelmised. Ometi on ka need pehmed, samas toetavad. Minu meelest teevad need mind ka saledamaks. Eks? Teevad ju? 🙂 #noribkomplimente

LINK retuusidele

Viimaseks on neist kolmest kõige turvalisem valik. Need püsivad sama hästi üleval, kui esimene sinine püksipaar, kuid ei ole nii figuuri (ega tagumikku) rõhutavad. Samas tõmbavad kõhu kenasti sisse ja vormivad jalad kenasti pringiks. Mina käisin nendega Rakvere Ööjooksul.

LINK retuusidele

Ilma nalja ja ilma liialdamata on need kolm minu uued lemmikud. Kavatsen need sel nädalal ka jõusaali tiirule viia 😉

 

Retuuside hinnad Peachy.ee lehel jäävad tänase seisuga 30-39 euro vahele.

Koodiga MARILIIS on aga kõik retuusid -10%.

Ahjaa, kui keegi vahel mõtleb, et kes see õnnetu inimeseloom küll minu tagumikust need seitsesada kaheksakümmend neli pilti klõpsis, siis võtke teadmiseks, et see oli mu imeline 11-aastane poeg 😀 (palun ärge saatke meile lastekaitset kaela)

IMG_8555.JPG

Ma loodan, et ma tema psüühikat nüüd täitsa ära pole rikkunud.

*Postitus ilmus koostöös Peachy.ee-ga

 

 

4 kommentaari “Keep your pants on, lady*

 1. Olen viimasel nädalal uurinud neid gymsharki meenutavaid seamless retuuse ja vist sattusin postituses mainituile ka korra aliexpressis peale, vist on samad https://www.aliexpress.com/item/32936549223.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.127b72077XGtDG&algo_pvid=f8d8d84c-dbe9-46ae-b4c6-b4755555f7e2&algo_expid=f8d8d84c-dbe9-46ae-b4c6-b4755555f7e2-5&btsid=46f7b360-edfa-45c3-83d4-4f57b2621b95&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_5,searchweb201603_53. Soovisin samuti leida kõrge vöökohaga, “squat proof” jne ideaalseid trenniretuuse, youtube andis vihje, et aliexpressis peaks olema tootjalt nepoagym selliseid, hinnad varieeruvad 15 USD ringis.

  Meeldib

  1. Mul on need samad ka. Pruunikat tooni või nahatooni. Need püsivad ka jalas, jah, aga ei vormi keha üldse. Ma ei ole julgenus nendega välja minna, ma tundun nii tümikas. Ja mul on ühed mustar ka Alist, taolise tegumowgq. Need on ka kõrged ja püsivad jalas, aga on kuidagi kanged, nagu kõvad. Aga jah, mu ainsad ise ostetud retuusid, mis jalas püsivad, on Aliexpressist 😀😀 ma panin eile ühe pildi üles koos mehega, mul seal need nahatooni reruusid jalas, mis lingi sa saatsid 😉

   Meeldib

  1. Kvaliteet on parem 🙂 mul on 3 paari neid Aliexpressi omasid ka. Nad on sarnased tõepoolest, aga Ali omad on nagu kangemad ja ei ole nii elastsed. Ali omad ei tõmba vormi niimoodi.

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s