Life update!

No, tervitused!

Long time no see.

Juhtus maagiline juhuste kokkusattumus ja mul on reaalselt võimalik istuda oma enda koduse arvuti taga ja blogida. Nagu, whaaaaaat! 

Viimati, kui ma teile oma elust ülevaadet andsin, siis olin ma just saanud ametikõrgenduse, olin hea 3-4 kg paksem, kui tavapäraselt, mul oli kerge depressiooni moodi asi ligi hiilimas ja mu koolitööd kasvasid hooga üle pea.

See ametikõrgenduse asi oli muide kõige rusuvam. Esiteks pidin ma kolima oma senise tööelu kõige vingemate kolleegide juurest omaette ruumi, kus on vaikus. Mitte midagi muud, kui omad mõtted ja masendus, et ma ei saa millegagi hakkama.

Kes kujutab ette, et ametikõrgendused on nagu filmides, et sa saad koheselt hästi rikkaks ja ostad naisele uue auto ja endale maja ja kolleegid austavad sind palju rohkem ja sa üldse oled kohe maru vinge mutt, siis tegelikkuses need asjad nii ei käi.
Pigem on asi vastupidi. Palka saad juurde küll, aga seda tunned sa ju alles kuskil kuu aja pärast. Siis kipub ka see lisaraha mingile “ma olen selle ära teeninud” preemiale kuluma. Et noh, ma olen nii tubli olnud, ma luban endale midagi ilusat 🙂 Haah! Ja raha läind!

Igatahes, minu ametikõrgendus tuli koos masendusega. Mingi hetk ma olin omadega nii ummikus, et reedel töölt lahkudes olin ma oma peas langetanud otsuse, et ma esmaspäeval sinna enam tagasi ei lähe. Mul oli nii kama. Tulgu, mis tuleb. Mina enam seda tööd teha ei jaksa. Kogu maailm oli justkui minu vastu. Ei mingit toetust kolleegidelt, pigem just selline “tõesta, et sa olid seda väärt” suhtumine. Ja see on nii rõhuv. See surus mind mingi hetk nii maadligi, et ma ei saanud lihtsalt enam püsti. Ma ei ole varem sellist tööd teinud, ma ei saanud sellega hakkama. Seda oli minu jaoks liiga palju.

Mingi hetk ma aga istusin kodus ja mõtlesin asja üle pikalt järele. Küsisin endalt, et kas ma tegelikult ka olen valmis alla andma. Õnneks ma mingi eit ei ole 😀 Alla ma ei andnud. Läksin tööle, võtsin vastu kõik, mis maailmal mulle anda oli. Sinna hulka muidugi ka veidi kräppi. Ja ma jäin ellu!

Nüüdseks olen ma juba harjunud sellega, et ma peangi ise vähe kangem olema. Keegi ei kaitse mind enam, ma olen omapäi. Bring it on! 

Kooliasjadega sain ka suhteliselt ree peale. Paar tööd on nüüd uue aasta alguseks vaja esitada, kuid need on köki-möki. Ma olen endaga rahu teinud ja leppinud, et ma ei saa kõiges hea olla. Mõningate tööde puhul ma lasen minna. Teen midagi valmis ja esitan ära. Las minna. Asjad, mis on minu jaoks olulised, võtan muidugi põhjalikumalt ette. Kooliga ongi vist hetkel kõige rahulikum see olukord.

Trenni ja kaaluga on küll paras segapudrukapsad hetkel 🙂 Ausõna. Mitte, et ma trenni teha ei tahaks, mul lihtsalt ei ole olnud mahti. Muidu käisin ma ju lõuna ajast Corsas, kuna see jõusaal asub mu kontoriga samas majas. Nüüd seoses mu uue ametikohaga olen ma aga oluliselt rohkem ringi sõitnud ning ma ei viibi iga päev enam kontoris. Seetõttu on ka raskem seda trenniaega leida. Õhtul kodus on nii palju muid toimetamisi, lisaks olin ma kerges masenduses, mistõttu oli veel raskem end kodus treenima sundida.

Kaalun ma endiselt nii 70-71 kg, mis on mu tavapärasest kaalust hea 3 kg rohkem. Ilmselt võõrale silmale on see 3 kg märkamatu, kuid ma tunnen, kuidas kleidid ja seelikud on keskkohast kitsad. Ebamugavad. Mingid sangad on hakanud tekkima ja see häirib mind.

Mingi hetk enne jõule hakkas mul kaduma söögiisu. Ma söön ikka, harjumusest vist. Ikka möödaminnes paar kommi, mõni jäätis 😀 Hahahahahaaa! Aga ma ei naudi neid enam nii. Mu isu on hakanud täis saama. Nüüd olekski ilmselt õige hetk oma toitumisega tegelema hakata. Õnneks juhtusin just täna lugema Mallu postitust Orgu kava kohta.

Idee on selles, et Mallu ja Brigitte Susanne Hunt võistlevad, kui mitu liitujat nad Orgule saavad. Idee poolest Orgu kogub Mallu ja Hundi populaarsuse pealt omale söögiraha 🙂 Aga fain, olgu nii! Ma tellisin igatahes ära selle kava. Ma ilmselt seda 100-protsendiliselt järgima ei hakka, aga vähemalt saab retseptiideidki. Onju.

Mina olen otseloomulikult tiim Mallukas, sest Mallu on da bomb! #justsayin

Parem oleks, et ma suveks nüüd peenike ja shekshikas olen, eksole.

Nii, mis veel oleks paslik kirja panna.

Ahjaa, mis te jõuludeks saite?

Meie pere on sedasorti, et me nagu täiskasvanutele väga kinke ei tee. Midagi sümboolset vast. A’ la pakk teed vms. Aga lapsed, oh need lapsed.
Pojale kinkisime graafikatahvli, sellise.

 

Ta on meil nimelt selline kunstihuviline, joonistab koomikseid ja muud säärast.

Loviisale kinkisime lihtsalt suht pudi-padi. Ta ei oska hinnata veel kalleid kinke. Tal on põhiasi, et on palju.
Ämma-äia käest sai ta nukuvoodi, kuhu ta mõlemad nukud magama mahuvad.

Abikaasa tegelikult kinkis mulle vSpa kinkekaardi, mina talle raha ja retromängudega mängukonsooli. Sellise väikese, mis pihku mahub.
Tegelik kingitus meil teineteisele on aga see, et me läheme ja teeme endale uued tatoveeringud. Mitte ühesugused, sest noh, me pole selline paar 😏 meie stiilid on väga erinevad. Tema tahab jaapani stiilis sleeve’i ja mina geomeetrilist lindu ribidele.

Praegu ei ole vee kindel, kunaseks me ajad saame, aga protsess on käima lükatud.

Jõule pidasime me kolmel korral – esmaspäeval oma perekeskis neljakesi, teisipäeval mehe vanematega ja kolmapäeval minu ema ja õega.

Suhteliselt rahulikult läksid kõik üritused. Ma suutsin endal aga igasugu magusaisu nii täis süüa, et praegu painab mind täielik isutus. Jumal tänatud, ausalt! Mingi hetk oli asi juba hirmuäratav – toit kadus nigu musta auku. Ilmselt oli oma roll ka stressil. Nüüd saan ma loodetavasti kõhnaks 😂😀

Korra mõtlesin, et peaks äkki härra Corsaga ka plaani pidama, et ta mulle uue ja vinge jõusaalikava teeks. Eks näis, kuna mul raha üle jääma hakkab, et saaks seda igas suunas loopima hakata 😀

“Säh, võtke mu raha!”

Heh 😊

Jagan niisama ka meie vahepealsete tegemiste pilte. Muidu pole mul neid kusagil näidata #havenofriends

Kas keegi on veel liitumas selle Orgu väljakutsega?

Muljetage jõuluteemadel ka – mis kingiks saite?

Who got fat for christmas? 😀😀

2 kommentaari “Life update!

  1. Tubli, et said üle stressist. Jaa..see pige on ju pidev aga raha vôib ruttu laristada…seega tean seda edutamise teemat. Tere orgunaut! Kuhu sul.veel salenda on? 🙂
    Ma tahaks öelda, et fat for Xmas, aga noh pole fit olnud-igavesti ujumisrõngaga.

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s