The struggle is real…

Minu arenenud aju:

“Tahaks peenikeseks saada!”

“Uuu, vaata, küpsised!”

….

“Raisk! 😩”

Ma olen otsustanud peenikeseks saada. Mulle tundub, et ma hakkan juba näost ka paksuks minema. Need on need küpsised 😀😀 tegelt ei ole nagu kaalu juurde tulnud, aga ma ei tunne end enam väga hästi.

d3c73ab2-3d28-4653-8b86-9e4ad4e4ea7d

Ma olen nüüd kaks päeva järginud seda põhimõtet, et süüa võttes mõtlen kaks korda, kui palju mul tegelikult vaja on. Ja siis vajadusel panen midagi tagasi.

Näiteks, täna hommikul praadisin muna. Tavaliselt teen kolm, lisaks veel kodujuust ja röstsepik. Täna tegin kaks, peale pool kodujuustust ja sepikut ei võtnudki. Kõlaks ju täitsa hästi, kui ma tund hiljem poleks poolalateadlikult 5 Tõmmu kommi pintslisse pistnud 😀😂👌

Ei, tegelt. Asi pole nii hull. Ma sõin kommi jah, kuid kaloraažiga olen suht ree peal. Ma tahtsin muide lapse lõunaune ajal jäätist ja jogurtit süüa, aga otsustasin teed juua hoopis. #maniitiblidieeditaja näete jah? Tubli!

Tegelikult pole vormil väga midagi häda, kui teha endast ainult hämaras pilti. Või nii, et tagumik peale ei jää 😀😀😀

8fa104f3-2151-4c36-bf59-9b8ff98f71d7

1bd6096a-a2e3-4b97-b5e8-3711e63fef21.jpg

Eks näis, kauaks seda indu jätkub. Jõulupiltidel tahaks maru kompu välja näha lihtsalt.

Trenni jõudsin sel nädalal ainult esmaspäeval lõunapausist. Kolmapäevast reedeni olin uue ametikohaga seotud koolitusel ja jõusaali ei olnud võimalik minna. Oleks muidu nädalavahetusel selle asja ette võtnud või kodus sipelnud, aga Loviisa oli kolmepäevapalavikus. Oli ainult süles terve aeg. Abikaasa oli temaga muidu kodus, aga õhtul andsin talle ka hingamisruumi ja kussutasin titat ise.

Täna hommikul ärkasin kinnise nina ja valusa kurguga. Jeebus! Joon nüüd teed ja katsun puhata. Päris haigeks ei tahaks küll jääda.

 

4 kommentaari “The struggle is real…

 1. Jõulu, pulma, juubeli vms toreda ürituse piltidel on muidugi megavinge ülikompu välja näha ja see soov pole absoluutselt ebarealistlik või halb.
  Aga siinkohal on üks suur pirakas AGA- igasugune dieeditatime, lühiajaliseks eesmärgiks, ei ole paraku jätkusuutlik. Been there, done that. Ilmselt tead seda isegi.

  Mina leidsin umbes aasta tagasi sellise programmi nagu Awaken the Goddess. See hõlmab endast toitumis- ja trennikavasid ning ka mõtteviiside muutmist. Viimane on kogu protsessi juures vaat et veel see kõige olulisem. See arusaam, et Sa ise oled iseenda parim sõbranna ja kuidas emotsioone suunata ja kuidas eesmärke püstitada ning neid ka realiseerida, on äärmiselt oluline aspekt.
  Minule sai tervislik toitumine ja trenn programmi kaudu elustiiliks, mitte pelgalt teatud kaalunubmri saavutamise vahendiks.
  Osad inimesed suudavad ise leida selle püsivuse ja end pidevalt motiveerida ja edasi rühkida, aga mulle isiklikult oli veidi seda tõuget vaja mentori ja teiste samas situatsioonis olevatelt naistelt, kellega koos seda teekonda alustasime.

  Ja see kommentaar siin ei ole üldse mõeldud selleks, et kritiseerida, näpuga näidata vms. Püüan veidi abiks olla, ehk mõlguvad mõtted selles suunas, et oleks veidi kõrvalist abi ja/või toetust vaja 😉

  PS! Sa näed väga hea välja 🙂

  Meeldib

  1. Ma olen selle projektiga kursis, Katjonok kirjutas sellest päris detailselt oma blogis. Ma pean siinkohal aga ära märkima, et ma ei ole sihtgrupp 😀 ma tegelt ei ole endaga pahukais ega midagi. Mulle meeldib vahel viriseda. See on rohkem selline hetkeemotisoonide lahmimine, mu meelest on see lôbus, see nagu vabastav 😀 ja eks ma tahaks iga pildi peal hea välja näha. Dieedi kohapeat nii palju, et minu jaoks ei ole dieet ajutine nähtus, dieet on teadlik toitumine. Minu jaoks vähemalt. Plaan on olla teadikum sellest, kui palju kräppi ma suust sisse ajan. Aga aitäh Sulle kaasa rääkimast ☺️

   Liked by 1 person

 2. Sa näed väga hea välja! Aga muus osas mõistan, sest kes ei tahaks olla hea-enesetunde-kaalus/-olekus. Alati ei jaksa tubli olla 🙂

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s