Pea on mõtteid täis

Vahel ei tule ühte suurt ja sisukat postitust kuskilt kokku, aga suvalisi lühimõtteid koguneb nädalaga ikka mõnusalt. Panen mõned neist kirja. Lihtsalt niisama. Lugege, mõelge kaasa ja muljetage.
 • Võiks olla selline asi nagu “avokaadovalve”. Et nt Facebookis on grupp iga linna kohta, kus siis sheeritakse infi, kust saab normaalseid avokaadosid. Ausalt. Tunnen puudust. Sel nädalal sain isegi Eedeni Maksimarketist normaalse laari, aga enne seda olid seal kas üleküpsed või siis erkrohelised avokaadod. Ja need erkrohelised, tõprad, ei läinudki pruuniks. Ma ootasin umbes pool sajandit, a need olid ikka rohelised, koor kõvasti küljes, aga lahti lõigates juba seest mustaks läinud. Nagu tegelt? Pfffftt.
 • Muide, peale seda suurt kiunumispostitust, kus ma kurtsin, et mu laps ajab mind kohe-kohe hulluks, on ta kuidagi rahulikumaks jäänud. Võimalik, et asi on selles, et ma lasin kogu stressi endast välja ja olen nüüd ise rahulikum. Igastahes, me laseme tal nüüd õues joostes ja märatsedes ennast välja elada ja ta on kodus palju rahulikum. Toimetab omaette ja on lihtsalt nunnu 🙂
 • Mida õppima minna!? Appi! Ma käisin 24.märts tegemas akadeemilist testi ja selle tulemusena olen ma kvalifitseeritud kandideerima psühholoogia või hambaarsti erialale. Lisaks tuleb läbida erialakatse. Psühholoogia on mind alati paelunud ja see uudis tekitas minus kohe elevust. Mõtlesin, et olemas! Ma lähen psühholoogiat õppima. AGA! See on ainult päevases õppes 😦 Neetud. Ma pean tööl käima, ilma minupoolse sissetulekuta on meie perel seis natukene kehvasti. Ma ei teagi nüüd. Ma samas vaatasin, et psühholoogias on ainult 1/3 õppetööst loengud ja seminarid, ülejäänud on iseseisev õpe. Äkki nihverdab töö kõrvalt käia? Googeldasin ja selgus, et suurem enamus, kes käivad päevases õppes ja täiskoormusega tööl, loobuvad esimese poolaasta lõpuks ühest.
 • Meil on Teeme koos 2018 selle nädala väljakutseks hoiduda viiel päeval nädalas maiustustest ja rämpstoidust. Selle rämpstoiduga mul probleeme pole, ei ole suurem asi rämpstoidu sööja, aga see magus. Ai-ai. Mul on siukene magusaisu, et hirm hakkab. Appi! Ma ei jõua laupäeva ära oodata. Mind ootavad kapis juba kaks smuutijäätist ja üks jogurt. Njomnjom! Küpsetan ilmselt lohutuseks ka ühe koogi.
 • Miks ei ole juba soe? Ma näen mütsiga eriline troll välja.
 • Kas väikelapsega elades on üldse mõtet koristada? Ma koristan ühe toa ära ja alustan teisega. Teisega lõpetades on esimene hullem, kui ta oli enne koristamist. Peaga vastu seina jooksmine.
 • Tegin kutsesobivustesti ja selgus, et mulle sobivad järgmised ametid: eripedagoog, algklasside õpetaja, jurist, psühholoog. Just sellises järjestuses. Ja teate, ma ei saa seda algklasside õpetaja ametit enam peast välja. Ma nägin unes ka, et ma olin õpetaja.
 • Huvitav, kas ma lähen varsti jälle paksuks? Ma ainult sööks. Kõike head, mitte kasulikku. Ikka ja ainult head.
 • Ma ei saa sellest õpetaja mõttest ikka üle. Aga õpetajale ilmselt ei oleks sobilik sellist blogi pidada? Kas ma peaksin siis blogimise lõpetama?
 • Tahaks rikkaks saada 😀 Keegi veel?
 • Ma pole veel jalgrattatooli ära ostnud. Ma ilmselt ostan järelturult, hoian hea 30-40 eurot kokku. Ega seda raha pole jalgadega segada. Taaskord võib pakkuda soodsalt, kui kellelgi on raamile kinnituv, muudetava kaldega rattatool pakkuda.
 • Mitmele erialale saab üldse kandideerida? Vaatan, et siin ütleb, et Tartu Ülikoolis saab kandideerimiseks esitada kaks avaldust.
Selline segapudrukapsas sai 🙂
Muljetage! Kas keegi on veel sügisest õppima asumas?
Kes sõidab rattaga, laps rattatoolis? Kuidas on?
Kas eripedagoogika on lahe?
Kuidas teie magusaisuga võitlete?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s